Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز150
دیروز706
در هفته4290
در ماه5740
مجموع2478606

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت الله موسوی اصفهانی با تاکید بر اینکه لازم است طلاب به صورت جامع رشد کنند، گفت: اینکه فقط نماز شب بخوانیم و تزکیه نفس داشته باشیم، برای طلاب کافی نیست، ولذا نیازمند آن هستیم که در ابعاد مختلف قدم برداریم و رشد کنیم.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه انسان‌های یک بعدی، ناقص هستند، مطرح کرد: قرآن کتاب تکامل انسان در همه ابعاد است و ماه رمضان بهترین فرصت برای بهره‌مندی از آموزه‌های انسان ساز قرآن است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در قرآن بر موضوع تزکیه بسیار تاکید شده است، خاطر نشان کرد: لازم است تا به یاد داشته باشیم که اگر فضل خدای متعال، دست من و شما را نگیرد، هیچکس تزکیه نخواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده درست از ظرفیت عظیم ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در این ماه با برکت که غرق در رحمت هستیم، از خداوند بخواهیم تا صفات حمیده را در وجود ما تقویت و صفات رذیله را برطرف کند.

 

منبع: حوزه

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom