Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز131
دیروز706
در هفته4271
در ماه5721
مجموع2478587

بازدید کنندگان برخط

1
Online

آیت‌الله رجبی با محکومیت حمله نیروهای رژیم غاصب اسرائیل به نمازگزاران مسجدالاقصی گفت: هیمنه رژیم صهیونیستی شکسته شده است و در برابر جبهه مقاومت نمی‌تواند عرض اندام کند، بخصوص با مقاومتی که در سال های اخیر جبهه مقاومت از خود نشان داده است و شکست‌هایی که این رژیم متحمل شده است در سطح جهانی همه می دانند که این رژیم رفتنی است.

عضو جامعه مدرسین با اشاره به عدم امنیت در اسرائیل اظهار کرد: ساکنین این سرزمین به دلیل عدم امنیت قصد بازگشت به سرزمین خود را دارند و این به معنای افول و فروپاشی از درون این رژیم است و این رژیم برای تاخیر این افول ناچار به تحرکات جدیدی است تا روحیه هراسان شده ها را برای مدت کوتاهی برگرداند.

وی در پایان ابراز کرد: ساکنان مناطق اشغالی پشتوانه نظامی خود را از دست داده اند و از درون دچار هراس شده اند، لذا اگر این روند ادامه پیدا کند فروپاشی با سرعت بیشتر به وقوع خواهد پیوست.

 

منبع: رسا

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom