Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز149
دیروز706
در هفته4289
در ماه5739
مجموع2478605

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله خاتمی، در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری، ضمن تبریک روز ارتش و سالروز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: امروز به برکت خون شهدا ارتش جمهوری اسلامی ایران با پایبندی به اعتقادات، ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام، جایگاه ممتاز و والایی دارد که در آن معرفت، بینش و عقیده حرف اول را می‌زند.

وی با اشاره به اینکه امروز جایگاه ارتش، در تراز جمهوری اسلامی ایران است، گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه ارتش سرافراز و مردمی با پایبندی به اعتقادات، ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام در مقایسه با سایر ارتش‌های جهان جایگاه کاملا ممتاز و والایی دارد.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه‌های نظامی امیدهای آینده نظام اسلامی هستند افزود: جوانان باغیرت و با ایمان این سرزمین با اولویت قرار دادن ارزش‌ها وآرمان‌های نظام اسلامی نمی‌گذارند کمترین آسیبی به این نظام مقدس وارد شود.

 

منبع: حوزه

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom