Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز150
دیروز706
در هفته4290
در ماه5740
مجموع2478606

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نقش کارآفرینان در تولید و بهبود وضعیت اقتصادی کشور را تأثیرگذار ارزیابی کرد و خواستار توجه مسئولان به تولید و کارآفرینان شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید با آیت الله حسینی بوشهری دیدار کرد. رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار توجه ویژه به  مساله اشتغال و حل مشکلات روستائیان شد و افزود: افرادی که در روستا‌ها و نقاط محروم زندگی می‌کنند از بسیاری از امکانات محروم‌اند. این عزیزان نقش کلیدی در تولید و اقتصاد کشور دارند و با ارائه تسهیلات مناسب می‌توان جلوی مهاجرات آن‌ها به شهرها را گرفت.

وی افزود: اگر دولت توجه ویژه‌ای در جهت تسهیلات برای ایجاد کار و تولید مناسب داشته باشد، تعداد زیادی از افراد بیکار بخصوص روستائیان در مناطق خود باقی می‌مانند و به کار و تولید می پردازند. استانهای مختلف باید از جهات گوناگون مورد مطالعه قرار گیرند تا متناسب با ظرفیت و شرایط هر منطقه، اقدامات و پشتیبانی مورد نیاز صورت پذیرد. ارائه تسهیلات هدفمند و متناسب در کنار تسهیل و فراهم کردن بازار عرضه و فروش محصولات و تولیدات آنان، انگیزه مناسبی برای تولید فراهم می‌سازد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه دکتر رضائی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، گزارشی از وضعیت و اقدامات این صندوق ارائه نمود.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom