Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز123
دیروز706
در هفته4263
در ماه5713
مجموع2478579

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله حسینی بوشهری، با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: ما مبنای قرآنی و آموزه‌هایی داریم که می‌گوید با ملت مظلوم و ستم دیده همدردی کنیم؛ مسجد الاقصی به عنوان قبله اول مسلمانان در اشغال دشمن است و دیدید که در طول سال‌های اخیر چه ظلمی به مردم کردند؟

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با بیان اینکه 74 سال از اشغال فلسطین می‌گذرد اظهار داشت: انگلیس این روباه پیر مکار و بعد هم ابرقدرت‌ها و کشورهای عربی به ظاهر اسلامی برای سران صهیونیستی آغوش باز کردند و فرش قرمز پهن می‌کنند، فاجعه از این بزرگ‌تر؟

آیت‌الله حسینی بوشهری راه حل را همه پرسی از مردم و ساکنان اصلی فلسطین دانست و خطاب به حماس، جهاد اسلامی و گروه‌های مبارز فلسطینی گفت: دست از مقاومت برندارید؛ چرا که ملت ایران و رهبر انقلاب در کنار شماست و این ملت از اینجا که شهر مقدس قم و پایگاه انقلاب است می‌گویند که پایگاه انقلاب پشتیبان شما است.

 

منبع: رسا

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom