Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز117
دیروز706
در هفته4257
در ماه5707
مجموع2478573

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت الله حسینی خراسانی در مراسم بزرگداشت متعلقه آیت الله العظمی جوادی آملی با اشاره به شخصیت فداکار این بانوی فقید گفت: یکی از نشانه‌های سعادتمندی انسان براساس روایات توفیق داشتن همسری فداکار، باتقوا و شایسته است و این جمله یک واقعیت درست است که مردان بزرگ اگر به جایی رسیده اند به دلیل حمایت و صبوری همسران خدوم و بزرگوارشان بوده است.

عضو جامعه مدرسین همسران جانبازان شیمیایی و اعصاب روان را مجاهد برشمرد و اظهار کرد: جانبازان شیمیایی، قطع نخاع و اعصاب روان سند حقانیت انقلاب و نظام و افتخار مملکت ما هستند اما نادیده گرفتن نقش یاران وفادار آن‌ها یعنی همسران صبور آن‌ها جفا است.

وی با بیان اینکه اگر بزرگانی همچون آیت‌الله بروجردی، طباطبایی، گلپایگانی در علم درخشیده‌اند، تصریح کرد: نقش همسران این بزرگواران را نباید نادیده انگاشت، اگر تفسیر المیزان یک تفسیر ارزشمند در اسلام است، در ثواب این تفسیر تنها علامه نقش ندارد بلکه باید نقش همسر او را نیز برجسته کرد.

 

منبع: رسا

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom